Новини‎ > ‎

«Мости свободи -шлях в Європу прокладуть українські письменники»

опубліковано 25 квіт. 2012 р., 03:29 Видавництво Анетти Антоненко Anetta Publishers   [ оновлено 25 квіт. 2012 р., 03:30 ]

Любко Дереш26 квітня Антон Кушнірв Запоріжжі відбудуться літературні дебати за участі молодих письменників Любка ДЕРЕША та Антона КУШНІРА на тему «Мости свободи -шлях в Європу прокладуть українські письменники».

Перша зустріч цього дня розпочнеться об11:30 в бібліотеці Запорізького національного університету (вул.Жуковського, 64).

З 15:00 на спілкування з письменниками запрошує в обласна бібліотека ім. М. Горького (конференц-зал, 4 поверх, пр. Леніна, 142)

На заходи вхід вільний.

Принагідно поздоровляємо Антона Кушніра з відзнакою «Дебют року» від газети «Друг читача».

Поїздка письменників в Запоріжжя відбувається відповідно до плану другого етапу спільного Проекту «Відкрита платформа для дебатів» Благодійного фонду "Фундація видавництва«Кальварія»" та ГО «Книжковийпростір». Цей етап має назву «Література в українському контексті» і проходитиме до травня місяця 2012 року. Проект, який ставить за мету пропагування та поширення європейської практики публічного спілкуваннята діалогу, підтримано Програмою і³ Фонду Ріната Ахметова«Розвиток України». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства.

Comments