Новини‎ > ‎

Дебати «Книга в епоху новітніх технологій»

опубліковано 21 квіт. 2012 р., 00:56 Видавництво Анетти Антоненко Anetta Publishers   [ оновлено 21 квіт. 2012 р., 00:57 ]

СергійПантюкМіла Іванцова23 квітня в рамках відзначення Всесвітнього дня книги та авторського права в Одесі пройдуть дебати з відомими українськими письменниками Мілою ІВАНЦОВОЮ та Сергієм ПАНТЮКОМ на тему «Книга в епоху новітніх технологій».

Захід пройде в«Книгарні-Кав’ярні» (Одеса, вул. Катерининська,77), початок о 18:00.

В цей же день з12:00 у письменників запланована зустріч зі студентами Національної академії державного управління при Президентові України.

На заходи вхід вільний. 
Поїздка письменників в Одесу відбувається відповідно до плану другого етапу спільного Проекту «Відкритаплатформа для дебатів» Благодійного фонду "Фундація видавництва«Кальварія»" та ГО«Книжковий простір». 
Цей етап має назву«Література в українському контексті» і проходитиме дотравня місяця 2012 року. Проект, який ставить за мету пропагування та поширення європейської практики публічного спілкування та діалогу,підтримано Програмою і³ Фонду Ріната Ахметова «РозвитокУкраїни». 
Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприятиактивізації громадської позиції суспільства.
Comments