Новини‎ > ‎

Перша дискусія нового року про літературні конкурси

опубліковано 20 лют. 2012 р., 15:21 Видавництво Анетти Антоненко Anetta Publishers

Розпочинається другий етап спільного проекту
«Відкрита платформа для дебатів» Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір». Цей етап має назву «Література в українському контексті» і проходитиме до травня місяця 2012 року. Проект, який ставить за мету пропагування та поширення європейської практики публічного спілкування та діалогу, підтримано Програмою і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства.
23 лютого молода вінницька письменниця Вікторія ГРАНЕЦЬКА («за плечима» у неї перемога в конкурсі «Коронація слова» 2011 року) та вже досить відома авторка з Євпаторії Маріанна МАЛІНА, твори якої видаються не лише в Україні, а й за кордоном, на запрошення Обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова проведуть творчі зустрічі в Херсоні.
О 16:00 запрошуємо всіх бажаючих в літературну кав’ярню «ЛітTERRA» (м. Херсон, вул. Димитрова, 14-А), де письменниці візьмуть участь у дискусії «Літературні конкурси – крок до успіху» (модератор – Юля Коваль), після завершення якої буде час на вільне спілкування.
Організатори Проекту висловлюють подяку керівництву бібліотеки ім. Б. Лавреньова та літературного конкурсу «Коронація слова» за сприяння у проведенні заходу.

Нагадаємо, що попередній етап Проекту, що проходив минулого року, здійснювався за
підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні та Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Comments