Новини‎ > ‎

Перше друковане число №1 газети ГогольFest 2010

опубліковано 6 вер. 2010 р., 03:11 Видавництво Анетти Антоненко Anetta Publishers   [ оновлено 6 вер. 2010 р., 03:28 ]
Видання містить розширені анонси, рецензії та невеликі огляди про події перших трьох днів фестивалю, детальну програму з 4 по 6 вересня та план-мапу території проведення заходів. Окрім того, у першому числі ви зможете подивитись фотоархів ГогольFest 2007-2009, а також прочитати пояснення театрального ведмедя Нафані, що ж таке анонсований організаторами фесту «український театральний шоу-кейс».

У подальших числах газети міститимуться рецензії, анонси та детальна програма наступних днів ГогольFest 2010, інтерв’ю з учасниками програми та деякі інші сюрпризи. Поширюватиметься газета ГогольFest 2010 безкоштовно на території фестивалю та біля станцій київського метро.

Всього за час фестивалю заплановано вихід чотирьох чисел газети. Розробку концепції видання та його підготовку здійснила Агенція MSBrand Corporation.

Нагадаємо, що фестиваль ГОГОЛЬFЕST засновано Центром сучасного мистецтва «ДАХ» і Культурно-мистецьким комплексом «Мистецький арсенал» восени 2007 року. Ідея та ініціатива створення мультикультурного фестивалю сучасного мистецтва належить режисеру, продюсеру та художньому керівникові ЦСМ «ДАХ» Владиславу Троїцькому. Програма фестивалю представляє в єдиному інтерактивному просторі сучасний живопис і інсталяцію, аудіовізуальні мистецтва, електроакустичну і академічну музику, театр, сучасний танець, літературні проекти, а також освітню програму, що включає тренінги, семінари та майстер-класи.

ГогольFest 2010 відбувається з 4 по 12 вересня на території Кіностудії ім. О.Довженка. Серед учасників – іспанський театр La Fura Dels Baus, італійський театр атлетичного танцю Kataklo, музичний гурт із Туви Huun Huur Tu, швейцарський театр Plasma та ін.


Проект було підтримано 

Антикризовою гуманітарною програмою 

Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) (Україна) 

 


ERSTE Foundation (Австрія).Читайте газету, приходьте на ГогольFest 2010!


Comments