Новини‎ > ‎

Звіт з Фестивалю європейських літератур у м.Коньяк

опубліковано 25 лист. 2012 р., 17:24 Видавництво Анетти Антоненко Anetta Publishers   [ оновлено 30 лист. 2012 р., 15:10 ]
Книгарня «Є», проект «Більше країн – більше книжок»

запрошують на звіт з Фестивалю європейських літератур у місті Коньяк, який відбудеться

27 листопада, вівторок; початок – о 18:00.

Адреса книгарні «Є»:
м. «Золоті Ворота»,
вул. Лисенка, 3,
Вхід вільний.

Заснований у 1988 році з нагоди сторіччя від дня народження Жана Моне – ідеолога сучасної об’єднаної Європи, Фестиваль Європейських літератур у м. Коньяк сприяє розвитку європейської культури і літератури. Фестиваль прагне бути простором, де європейські письменники і читачі зможуть вести діалог між собою. Щороку в листопаді письменники та журналісти запрошуються до участі в круглих столах та конференціях з європейської культурної тематики.

Метою заходів є вивчення культурного багатства європейської спадщини та демонстрація публіці культурних особливостей різних частин Європи. Фестиваль заснував декілька премій: Премія ім. Жана Моне, Премія читачів, Премія молодих європейців та інші.

Щорічно організатори Фестивалю запрошують одного письменника з країни – спеціального гостя на «Європейську письменницьку резиденцію» і ім’я такого письменника від України буде оголошено на презентації.

Цього року Україна стала спеціальним гостем на Фестивалі європейських літератур у місті Коньяк. Вперше країна не член Євросоюзу отримала таку честь.

Про атмосферу фестивалю, його результати і не тільки розкажуть його безпосередні учасники: письменники  Любко Дереш, Антон Кушнір, музикант Тарас Компаніченко, президент УАВК Олександр Афонін, керівник проекту «Більше країн – більше книжок» Анетта Антоненко.

Модерує Микола Кравченко


Comments